Suurte meeste riided 2XL – 8XL

Kui otsite poodidest (tavaliselt poekettidest) riideid suurtele meestele, lõppevad pakutavad suurused sageli kuskil 2XL juures. Meie arvates on aga kõikidel meestel õigus kanda elegantseid ja hästiistuvaid kehakatteid, sõltumata nende kogukusest. Seepärast pakume mitmetelt tootjatelt šikke rõivaid suurustes 2XL – 8XL. Meeste suuri riideid leiate Motley Denimist.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
 • Sulge
Suurused 2XL-14XL
 • Sulge
Suurused W/L
 • Sulge
Suurused W
 • Sulge
Teksad ja Püksid
 • Sulge
Dressipüksid
 • Sulge
Sviitrid ja Dressipluusid
 • Sulge
Särgid
 • Sulge
T-särgid
 • Sulge
Polosärgid
 • Sulge
Jakid
 • Sulge
Aluspesu ja Ujumisriided
 • Sulge
Brändid
 • Sulge
Värvid
 • Sulge
Parimad pakkumised

Suurte riiete leidmine on nüüd lihtne

Suurte meesteriiete leidmine tavalisest poest võib olla vahel tõeline peavalu. Sageli on valikus vaid igavad värvid ja mõned üksikud mudelid. Meie internetipoest motleydenim.ee leiate seevastu aga suured meesteriided, mida kandes käite kaasas moetrendidega ning näete suurepärane välja. Lisaboonuseks on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kindlasti leiate valikust midagi, mis annab edasi teie isikupära.

Moekus ei küsi riidesuurust

Suured meesteriided ei pea olema tagasihoidlikud ning mittemidagiütlevad. Otse vastupidi. Ka suured rõivad võivad olla värvikirevad ning huvitavatest materjalidest. E-poe valikus on palju erinevaid tooteid, millega saate end riietada pealast jalatallani. Näiteks on saadaval paljude jaoks asendamatud meesteriided nagu näiteks T-särgid, teksapüksid ja dressipluusid. Kõikide nende puhul võite olla kindlad, et tegemist on vaid trendikate toodetega.

Lisaks on müügil jakid, särgid ja polosärgid, millega saate oma riietumisstiili väga lihtsalt värskendada. Loomulikult on siin ka lühiksed püksid ja aluspesu. Jälgime, et pakutavad tooted oleksid kõik tänapäevased. Mood soosib praegu julgust. Näiteks saate kombineerida erinevaid värve ning testida, kuidas mõjub mustriline särk jeanside või miks mitte isegi lühikeste pükste peal. Seetõttu pakumegi moekaid suurtes suurustes riideid meestele. Need sobivad ühteviiisi nii vabal ajal kandmiseks kui ka pubisse või ka tööleminekuks.

Detalid on suurte meesteriiete juures äärmiselt olulised

Mida peaks tähele panema, kui osta meeste riideid suurtes suurustes? Kõige olulisem on, et tunnete end hästi, kuid samas näitate, et mõistate ka moevoolusid. Sageli tuleb selleks tähele panna detaile. Huvitavalt mõjuvad näiteks joped, kus on kasutatud erinevaid kangaid või mitut värvi.

T-särkidel tõmbavad aga tähelepanu mitmed graafilised elemendid nagu suured fotod või kirjad. Kõik sellised elemendid aitavad teil teiste tähelepanu tõmmata just nendele kehaosadele, mida te peita ei soov. Miks mitte kanda julget erksate käistega särki, mis toob välja teie laiad õlad?

Suured riided mehele võivad samuti olla põnevad. Oma valiku tegemine internetipoest on aga väga lihtne. Samuti saate mugavalt kokku sobitada erinevaid komplekte ning mõelda, mis just Teie isikupärast stiili kõige paremini edasi annab. Samuti jälgime, et suured riided meestele arvestaks kõikide ilmaoludega ning näeksite neid kandes alati nooruslik välja.

Suured meesteriided hea hinnaga

Suurte meesteriiete tootjad teavad, et kandjad soovivad oma riidevalikut näiteks erinevatel hooaegadel uuendada ning ei taha sealjuures liiga palju raha kulutada. Motleydenim.ee valikus on soodsa hinnaga suured meeste riided erinevatelt kaubamärkidelt nagu näiteks D555, Duke Clothing, Kam Jeans, Mish Mash Jeans ja Split Star. Kaubavalikut uuendame pidevalt ning pakume kõige parimat valikut riietest meestele, mis on suurtes suurustes.

Klientide soovid on meile äärmiselt olulised ja seetõttu kohandame tootevalikut just selle järgi. Üldjuhul on saadaval teksapüksid suuruses W40-W62 säärepikkusega L30-L38 ja särgid ning dressipluusid suuruses 1XL - 2XL - 3XL - 4XL - 5XL - 6XL. Müüme alati võimalikult suuri suuruseid. Tavaliselt on see kuni 8XL, osade mudelite puhul ka 10XL ja 12XL. Pakume suuri suuruseid riideid meestele, mille puhul on oluline ka stiil.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted