Meeste suured polosärgid 2XL – 8XL

Meie tootevalikust leiate suuri pikeesärke, mis istuvad sama hästi ja näevad välja sama šikid kui väiksemate suuruste omad. Tegemist on ju rõivaga, mis on justkui päevasärgi ja T-särgi vahevorm krae ja paari nööbiga. Meilt leiate mitmete tootjate šikke pikeesärke suurustes 2X – 8XL.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Polosärgid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Suures suuruses polosärgid

Suures suuruses meeste polosärk on suurepärane täiendus igasse riidekappi. Meie suured polosärgid on erinevates värvitoonides, lisaks kasutatake mitmeid detaile. Tegemist on igati stiilse rõivaesemega, mida kandes näete stiilne välja. Suures suuruses polosärk võib olla nii lühikeste kui pikkade käistega, kuid kindlasti on tal krae ja kolm nööpi, mis sellele mudelile oma kuulsa väljanägemise annab.

Maitsekas valik

Suured polosärgid on mugavad kanda. Nad sobivad nii argipäeva, kuid ka töökoosolekule. See on ideaalne riietusese, mida kanda reisimisel. Suurtes suurustes polosärk võtab ära palju peavalu riietumise juures, kuna saate seda kombineerida erinevate jakkide ja dressipluusidega. Suured pikeesärgid sobivad nii teksade kui lühikeste pükste peale. Motely Denim pakub erinevaid tooteid, mida saate omavahel kombineerida. Oleme eelvaliku teie jaoks juba ära teinud ning võite olla kindlad, et meie valikus olevad kaubamärgid pakuvad kõige moodsamat valikut heade hindadega. Suures suuruses pikeesärk on mugav ning tänu kraele ja paarile nööbile ka väga stiilne. Seda kandes pälvite kindlasti palju positiivset tähelepanu. See unikaalne väljanägemine on just see, mis kandjaid sageli võlub.

Polosärgi ajalugu

Kui vaadata ajaloos tagasi, siis esmalt kandsid sarnaseid särke polo- ja tennisemängijad, kuid tänaseks kantakse neid nii spordi- kui vaba aja rõivastena. Väljaspool spordiplatsi võis seda legendaarset rõivast näha juba 1930ndatel. Võib julgelt öelda, et alates sellest ajast on polosärk alati moes olnud. Mehed on neid alati hinnanud, sest nad on mugavad ning samas ka asjalikud. Tänapäeval on müügil erinevates värvides ja detailidega mudeleid. Mõnedel neist ilutseb rinnatasku, teised komineerivad erinevaid mustreid või materjale ning sageli kasutatakse ka erinevaid kujunduselemente nagu näiteks suuri trükitud või tikitud hüüdlauseid ja logosid.

Internetipoest lihtne valida

Meie e-pood müüb mitmete kaubamärkide tooteid, mida armastatake üle maailma. Näiteks on saadaval sellised brändid nagu D555, Mish Mash ning Kam North West County. Endale sobiva suuruse leiate kodulehe otsingust ning saadaval on suures suuruses polosärgid - numbrid 1XL kuni 8XL. Samuti oleme avatud teie mõtetele, milliseid tooteid ja suuruseid veel poe valikusse lisada. See tagasiside on meile äärmiselt oluline.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted