Suured tööriided

Et ükski töö ei jääks tegemata pakub Motley Denim Sulle suurtes suurustes tööriideid. Funktsionaalsed 2XL-8XL tööriided on hästi läbi mõeldud disainiga, mis lasevad õiget suurust kandes Sul vabalt liikuda. Aktiivse ja sportliku tegevuse jaoks on meie valikus olemas ka suurtes suurustes spordiriided. Ja loomulikult ei ole valikust puudu ka suurtes suurustes vihmariided - meie kliimas hädavajalik, ükskõik kas jõulude või jaanipäeva ajal. Vihmariiete valikus on nii suured vihmajoped kui ka eraldi suured vihmapüksid.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Suurused W/L
  • Sulge
Tööriided
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Suurtes suurustes spordiriided

Hoolimata faktist, et Motley Denim on eelkõige moodsat valikut pakkuv riidepood, on meil saadaval ka valik suurtes suurustes spordiriideid. Meil on valik suurtes suurustes riideid sisetreeninguks, samuti shell jakke ning suusariideid.

Suurtes suurustes spordiriided

Sportimiseks pakub Motley Denim suurtes suurustes T-särke, maikasid, lühikesi pükse ja dressipükse. Ujumiseks on saadaval suurtes suurustes ujumisriided.

Suurtes suurustes suusariided

Kui sul on vaja endale soetada suurtes suurustes mäesuusa rõivaid, oled sattunud õigesse kohta. Meil on saadaval suusapüksid suuruses 3XL kuni 12XL ja suusajoped suures suuruses 3XL kuni 8XL. Madala temperatuuri ja talvises kliimas sobib suusapükste all aluspesuna kasutada meie poolt pakutavaid suurtes suurustes dressipükse.

Suurtes suurustes koorikriided

Meil on saadaval väike valik suurtes suurustes koorikriideid ja koorikjakke.

Suurtes suurustes jahi- ja matkariided

Hetkel ei ole meil saadaval suurtes suurustes matkariideid või jahipidamiseks sobivaid välirõivaid. Kui sa tead brände, kes pakuvad vastavat rõivastust suurtes suurustes, palun anna meile teada – oleme tänulikud igasuguse info eest.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted