Registreeri tagastus - samm 1/4 

Siin sa registreerid oma tagastamise soovi. Sa pead sisestama selle tellimuse numbri, millest sa soovid toote/tooteid tagastada ning sisestama sama e-posti aadressi, mida sa kasutasid tellimuse vormistamisel. Palun pane tähele, et selle vormi kaudu ei saa esitada kaebusi toodete kohta. Kaebuse esitamiseks võta palun ühendust meie klienditoega.

Palun pöörake tähelepanu, et viimases etapis prindite ise tagastuseks vajaliku aadressikaardi. Seetõttu peate registreerima oma tagastuse seadmest, millega on ühendatud printer. Teise võimalusena saate alla laadida tagastussaadetise aadressikaardi pdf-vormingus ja saata selle e-postiga seadmesse, millega on ühendatud printer.

Vali, milliseid tooteid tagastada - samm 2/4

Siin palun sisesta milline toode tagastada - tagastatavate toodete kogus ja tagastamise põhjus.

 

Märgi ära toode (tooted), mida soovid tagastada. Selleks aktiveeri check-box vastava toote nime juures (vasakul pool).

Kontrolli esitatavate andmete õigsust - samm 3/4

Kontrolli allolevast nimekirjast, et sisestatud tooted ja kogused on täpselt need, mida sa meile tagastad. Mine üks samm tagasi, kui pead midagi muutma. Kui kõik on korrektne, siis vajuta "Kinnita tagastamine".

Tootenumber Toote nimetus Tagastatav kogus Tagastamise põhjus

Prindi saateleht ja vormista PIN - samm 4/4

Täname, et registreerisite oma tagastuse veebis.

Nüüd on jäänud veel mõned sammud. Printige tagastamise saateleht (Tagastuse saateleht printige ainult juhul, kui teil ole alles seda Kviitung/Tagastusteadet, mis tuli koos teie tellimusega). Tagastamise saateleht (Kviitung/Tagastusteade) peab olema tagastusele lisatud, me teaksime kellelt tagastus tuleb ja see peab jõudma meieni koos tagastatavate riietega. Kui me ei tea, kellelt tagastus on tulnud, ei saa me tagastatud riiete eest raha tagasi kanda.

Tagastuse saatelehe saate te välja printida vajutades vajutades nupule "Prindi tagastuse saateleht".

Kui tellimuse tõi Sulle Omniva:

Vii oma tagastus Omniva pakiautomaati. Kasuta tagastamiseks tagastuskoodi, mille said Omnivalt SMSiga. NB! Tagastuskood on selles SMSis, mille said Omnivalt siis, kui pakk saabus. Omniva ei saada uut SMSi, kui tagastus on registreeritud.

Kui tellimuse tõi Sulle DPD:

Kui klõpsate nupul "Prindi tagastussaadetise aadressikaart", jõuate DPD vormile, kuhu sisestate oma andmed ja saate genereerida tagastamiseks vajliku PIN koodi. 

 

Enne selle akna sulgemist veenduge, et oleksite tagastuslehe ja aadressikaardi välja printinud. Pärast selle akna sulgemist ei ole võimalik sellesse vaatesse tagasi tulla.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted