Registreeri tagastus - samm 1/4 

Siin sa registreerid oma tagastamise soovi. Sa pead sisestama selle tellimuse numbri, millest sa soovid toote/tooteid tagastada ning sisestama sama e-posti aadressi, mida sa kasutasid tellimuse vormistamisel. Palun pane tähele, et selle vormi kaudu ei saa esitada kaebusi toodete kohta. Kaebuse esitamiseks võta palun ühendust meie klienditoega.

Vali, milliseid tooteid tagastada - samm 2/4

Siin palun sisesta milline toode tagastada - tagastatavate toodete kogus ja tagastamise põhjus.

 

Märgi ära toode (tooted), mida soovid tagastada. Selleks aktiveeri check-box vastava toote nime juures (vasakul pool).

Kontrolli esitatavate andmete õigsust - samm 3/4

Kontrolli allolevast nimekirjast, et sisestatud tooted ja kogused on täpselt need, mida sa meile tagastad. Mine üks samm tagasi, kui pead midagi muutma. Kui kõik on korrektne, siis vajuta "Kinnita tagastamine".

Tootenumber Toote nimetus Tagastatav kogus Tagastamise põhjus

Postita oma tagastus - samm 4/4

Aitäh, et registreerisid oma tagastuse elektrooniliselt. Kui tellimuse tõi Sulle DPD: Mine lingile  https://www.return-my-parcel.com/DPD-EE/motleydenim ja järgi sealseid juhiseid. Kui tellimuse tõi Sulle Omniva: Vii oma tagastus Omniva pakiautomaati. Kasuta tagastamiseks tagastuskoodi, mille said Omnivalt SMSiga. NB! Tagastuskood on selles SMSis, mille said Omnivalt siis, kui pakk saabus. Omniva ei saada uut SMSi, kui tagastus on registreeritud.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted