Lühikesed Püksid suured suurused: W40-W60

Kui otsite suuri šortse, olete jõudnud just õigesse kohta. Motley Denimis on rikkalik valik meeste šortse, mis istuvad sama hästi ja on sama šikid kui analoogilised väiksemate suuruste omad. Moekaid suurte meeste šortse leiate meilt suurustes 2XL – 8XL.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Suurused W
  • Sulge
Dressipüksid
  • Sulge
Lühikesed püksid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Lühikesed püksid suurtes suurustes

Internetipoes Motley Denim on on saadaval suurtes suurustes lühikesed püksid, mis on mugavad ning hea hinnaga. Meie klientide seas on kõige populaarsemad teksariidest suurtes suurustes lühikesed püksid ja cargopüksid. Kaubavalikus on tooted paljudelt tootjatelt nagu näiteks Kam Jeans, Split Star ning D555 ja Duke. Need brändid on tuntud üle maailma.

Suvel asendamatu

Suures suuruses shorts võib samuti olla moekas ning kindlasti on suvel tegemist suisa asendamatu riideesemega. Popi väljanägemise tagavad mitmed pisidetailid, millele moeloojad on tähelepanu pööranud. Näiteks võivad suured šortsid olla erinevate taskute ja kinnitustega. Samuti mängitakse värvide ja materjalidega. Trendika väljanägemise juures on sellised näiliselt pisiasjad aga väga olulised. Sellest sõltub väga palju see, millise mulje endast jätate. Sõltumata kehakaalust on suured lühikesed püksid meestele alati mugavad. Meie valikus on nii mudelid, mis sobivad sportimiseks kui ka selliseid, mis sobivad ka vabamasse töökeskkonda.

Lühikeste pükste puhul on kõige olulisem mugavus

Suurtes suurustes meeste lühikesed püksid sobivad imehästi nii T-särkide kui polosärkidega. Lisaboonusena on neid lihtne hooldada. Samas võite neid aga julgelt kombineerida ka särgiga. Lõpptulemus on uudne ja huvitav. Sulle sobiva paari leidmiseks kasuta kodulehte ning jälgi kindlasti ka mõõte. Erinevad tootjad märgivad sageli suuruseid erinevalt ning sobiva toote leidmiseks on kõige parem end alati enne ära mõõta ning vastavalt suuruste juhisele ostud sooritada. Lisaks on meie poes müügil ka aluspesu.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted