Aluspesu 2XL-8XL

Meilt leiate suurtes suurustes aluspesu ning sokke suures värvivalikus ja erinevatelt tootjatelt. Suuruseid, mida pakume, on 2XL – 8XL. Kuna suurtel meestel on sageli ka piisavalt suuri sokke raske leida, pakume neid suuruseni 52.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Aluspesu ja Ujumisriided
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Suurtes suurustes meeste aluspesu

Internetipoes Motely Denim on müügil kõik vajalik suurele mehele. Seetõttu on meie valikus ka suurtes suurustes meeste pesu. Niiviisi oleme kõik riietumiseks vajaliku ühte kohta kokku koondanud ning ostlemise sellega mugavaks ja lihtsaks teinud. Suurtes suurustes meeste aluspesu kategoorias on müügil ka suured bokserid ning suurtes suurustes ujumispüksid.

Taskukohased hinnad

Pakume alati taskukohaste hindadega tooteid erinevatelt kaubamärkidelt. Näiteks on poes esindatud brändid nagu Kam Boxer ja Duke. Lisaks on saadaval erinevad materjalid. Enamasti kasutatakse puuvilla ja spandexit, mis muudab need mugavalt elastseks ja venivaks. Suurtes suurustes meeste pesu mudelid on saadaval erinevates suurustes ja värvides. Suured aluspüksid on saadaval erivates pikkustes ning samuti on müügil ujumispüksid. Lisaks on müügil multipakid, kus on mitu toodet koos. Suurtes suurustes meeste aluspesu on kindlasti hea leid paljudele, kes tavapoest endale sobivad numbreid ei leia.

Kõik asjad ühest kohast

Lisaks leiate meie poest ka näiteks nii dressipluuse kui ka T-särke. Klientide seas on kõrgelt hinnatud ka meie teksapüksivalik. Seega leiate kõik vajaliku ühest kohast ning saate oma ostud korraga sooritada.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted