Meeste suured särgid 2XL – 8XL

Meie mitmekesisest kaubavalikust leiate meeste suuri särke. Meie arvates ei pea särgid igavad välja nägema üksnes seepärast, et need on tavalistest suuremad. Meilt leiate suuri särke ja triiksärke mitmetelt tootjatelt. Suuri elegantseid päevasärke on meie tootevalikus suuruseni 8XL.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Särgid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Suured särgid stiilsele mehele

Motley Denimi valikus on trendikad suurtes suurustes meeste särgid, mis on samas ka soodsa hinnaga. Kaubamärkide valik on mitmekülgne. Näiteks pakume stiilseid ja moodsaid hästiistuvaid suurtes suurustes meeste särke sellistelt brändidelt nagu D555, Split Star ja Mish Mash. Kindlasti leiad endale siit oma lemmiksärgi. Valikus on nii mustrilisi kui ühevärvilisi mudeleid ning kasutusel on mitmed erinevad materjalid nagu näiteks puuvill, flanell või polüester. Rõivasuurused on 1XL - 2XL - 3XL - 4XL - 5XL - 6XL - 7XL - 8XL.

Midagi igaks hooajaks

Suures suuruses meeste särk on asendamatu riideese. Kuumal suvepäeval on hea kanda lühikeste käistega õhku hästi läbi laskvat särki. Pikkade käistega särk on aga truu kaaslane pea igal hooajal. Suurtes suurustes meeste särgid ei ole sugugi mõeldud vaid tööle selga panekuks. Meie poest leiad moekad särgid, mida saate kanda ka klubis või pubis ning loomulikult ka vaba aega veetes. Mood soosib julgust ning sageli on ka suurtes suurustes päevasärgid mitmete disainilisanditega. Kasutusel on näiteks erinevad materjalid, suured mustrid või kirjad. Suured särgid meestele on sama trendikad kui tavanumbrid.

Iga mehe riidekapis on vähemasti üks särk

Tegemist on meile nii igapäevase esemega, mida kanname nii argi-, kui pidupäeval. Kas teadsite aga, et tegemist on ühe kõige vanema riideesemega? Seda kanti juba keskajal. Siis küll alusriidena ning ainus viis oli ese üle pea tõmmata. Puudusid krae või nööbid. Kuid juba 18. sajandist tuli toode nähtavamale kohale. Lisandusid pitsid, kaunistused… Kujutlege üht selle ajastu Prantsusmaa lossihärrat… Samuti olid pikka aega populaarsed rätsepatööna valminud tooted. Hiljem lisandus aega säästev võimalus ese otse riidepuult võtta ning kohe selga panna. Samuti on kangaid tänapäeval palju lihtsam pesta ja hooldada.

Ostude lihtne sooritamine

Tänaseks päevaks kannavad särke nii mehed kui naised ning nende erinevaid stiile on lõputult palju. Suur päevasärk mehele on kindlasti väärt investeering noorusliku väljanägemise tagamiseks. Loodame väga, et leiate endale meie valikust uue lemmiktoote, mida saate kanda koos mõne jakiga või suisa omaette. Siinsest internetipoest leiate ka palju teisi riideid. Kõige lihtsam viis ostlemiseks on otsingufiltrite kasutamine kodulehel.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted