Suured T-särgid 2XL – 14XL

T-särk on eriliselt universaalne rõivaese, mida paljud meist kannavad pea iga päev, seepärast on oluline, et see oleks stiilne ja istuks hästi. Meie mitmekesisest kaubavalikust leiate hulganisti šikke T-särke suurtes suurustes.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
T-särgid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

T-särgid suurtes suurustes

Suured T-särgid on üks Motley Denim klientide lemmikesemeid, need on äärmiselt populaarsed ja kõrgelt hinnatud. Kõige laiem valik on valmistatud 100% puuvillasest materjalist, mõned on ka puuvilla ja polüesti segu. Brändid nagu näiteks Kam Jeans, Split Star ja D555 tootevalikus olevad suured T-särgid jälgivad alati uusimaid moetrende. T-särkide suuruse valik on üldjoontes 1XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL. Brändide lõikes võib suuruste osas esineda väikseid erinevusi. Oma valiku saate teha kodulehel mugavalt otsingufiltreid kasutades. Samuti leiate siit ka multipakid, mis muudvad ostud veelgi soodsamaks.

Kõige universiaalsem riideese

Suured T-särgid on paljude suuremaid rõivasuuruseid kandvate meeste lemmikud, sest nad on ühteviisi nii trendikad, kui ka mugavad. Lisaks sobivad nad pea igasse elusituatsiooni. Suures suuruses T-särk võib olla just see, mis teie riietuse puhul tähelepanu tõmbab või siis võib jääda teiste riiete all pea nähtamatuks. Seda on nii lihtne erinevate riietega kombineerida. Klassikaline kombinatsioon on koos teksapükstega, mida meie poest samuti laias valikus leiate. Vaba aja riietusena on sobilik seda kanda koos noorusliku dressipluusiga. Lisaks on loomulikult ka klassikalisemad valikud - näiteks musta värvi suures suuruses T-särk peaks olema iga meie kliendi riidekapis.

T-särkidel kasutatakse palju disaini

Tänapäeval armastavad moeloojad mitmeid detaile, mis toote eriliseks muudavad. Sageli tõmbavad tähelepanu erksad värvid või suured fotod ja kirjad. Kindlasti leiate siit midagi, mis sobib kokku just teie elustiili ja maitsemeelega. Samuti kasutatakse julgelt erinevaid mustreid. Samuti mängitakse käiste pikkusega ning vahel on käised tagasipööratud. Meie valikus olevad tooted on ka hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Uus T-särk on just see riideese, mis muudab mehe väljanägemist ühe hetkega.

T-särkide ajalugu

Aasta oli siis 1913, kui see lihtne toode Ameerika Ühendriikide mereväes kasutusele võeti. Tänaseks on selleks saanud üks ameerikaliku riietumisstiili kohustuslik osa. Ning juba 1951. aastal vallutas ta Hollywoodi. Marlon Brando kandis igati seksikat T-särki ning muutus toote hetkega teismeliste seas ülipopulaarseks. Ühevärviliste toodete kõrval tõusis esile see, mis oli toote rinna peale kirjutatud või joonistatud. Tänapäevane valik on väga kirju ning oluline on oma personaalse stiili leidmine ja väljendamine.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted