Hinnad

Kõik hinnad MotleyDenim.ee lehel on toodud eurodes. Hinnad sisaldavad ka käibemaksu.

Toodete hinnad võivad olla ajas muutuvad, näiteks allahindluste ajal ja kampaania perioodidel on tootel teine hind kui tavaliselt. Kui soodushinna kampaania on läbi, siis kliendil ei ole õigust nõuda, et toote soodushind kehtiks ka uue tellimuse tegemise ajal. Kaup müüakse kliendile selle hinnaga, mis kehtib konkreetse tellimuse tegemise hetkel.

Minimaalne ostusumma

Minimaalne ostusumma on 20 €

Maksmine

Me aktsepteerime järgmiseid makseviise.

Maksekeskus 0,00€

Maksekeskuse kaudu saab maksta kahel erineval moel: 

1) Visa või MasterCard kaardiga

2) Pangalinkide kaudu

Visa või MasterCardiga maksmiseks tuleb makseviisi ”Maksekeskus” valimisel avanevale vormile sisestada oma krediitkaardiandmed. 

Pangalinkide valik avaneb samuti makseviisi ”Maksekeskus” valimisel. Maksekeskus toetab kuute suuremat Eesti panka – Swedbank, SEB, Luminor, LHV, COOP pank, Pocopay.

Postikulu

PAKUME TASUTA TARNET KÕIGILE TELLIJATELE, KES OSTAVAD "MOTLEY DENIM 3-PAKK SOKID MUST".

(Neile, kes kindlasti ei taha sokke osta, maksab kohaletoimetamine 3,95€.)

OMNIVA

Tavapärane kohaletoimetamise aeg Omniva Pakiautomaadi vahendusel on 1-2 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. 

Peale saabumist hoitakse Omniva pakiautomaadis pakki 7 päeva.

Tellimust vormistades tuleb sul valida pakiautomaat, kuhu soovid oma tellimust saada. Tellimuse andmete juurde lisa kindlasti oma mobiiltelefoni number - kui saadetis on jõudnud valitud pakiautomaati, saadetakse sulle SMS paki kättesaamiseks vajalike andmetega.

NB! Ära kustuta saabunud SMSi kohe ära - seal on ka tagastuskood, mida kasutada toodete tagastamiseks!

DPD kuller

Kohaletoimetamise aeg 1-2 tööpäeva. Hind 6,95€. Motley Denim sokkide ostjale tasuta.

Läbimüüdud toode

Kui meil mingil põhjusel on laoseis vale ja tellitud toodet ei ole saadaval, siis eemaldame antud toote tellimusest, tagastame makstud raha ja ülejäänud tooted toimetame kohale.

Tellimustooted

Osa meie pakutavatest toodetest on tellimustooted. Selle kohta on märge kõnealuse toote juures suuruse valiku rippmenüüs. Tellimustooteid sisaldava tellimuse kõikide toodete puhul, kaasa arvatud laotooted, kehtib pikendatud tarneaeg. Ka võivad tellimustooted olla meie tarnijail läbi müüdud, ja juhul kui me ei suuda tellitud toodet saata, teavitame sellest klienti hiljemalt 10 tööpäeva jooksul tellimuse esitamisest. Tellimustoodetele kehtivad samad tagastustingimused mis laotoodetele.

Toote staatus on „X tk on teel meile“. Mida see tähendab?

See tähendab, et see suurus on meie Rootsis olevast kesklaost otsas, aga me oleme teinud oma tarnijalt uue tellimuse ja toode on teel meie tarnija laost meie juurde. Sa saad juba praegu lisada selle lisada oma tellimusele ja me saadame selle Sulle kohe, kui see on meieni jõudnud. Kohaletoimetamise aeg on tavaliselt 3-7 tööpäeva lisaks meie tavalisele tarneajale.

Toote staatus on „X tk tarnija laos“. Mida see tähendab?

See tähendab, et see suurus on meie Rootsis olevast kesklaost otsas ja hetkel me seda juurde tellinud ei ole. Aga see suurus on olemas meie tarnija laos. Sa saad selle lisada oma tellimusele ja me tellime selle Sinu soovi kohaselt oma tarnijalt. Me edastame selle Sulle kohe, kui see on meieni jõudnud. Tavaliselt on varustajate tarneaeg meie lattu 5-15tööpäeva.

Vanusepiirang

Ostja peab olema vähemalt 18-aastane tellimaks tooteid MotleyDenim.ee'st.

Tellimuse tühistamine

Kassa kaudu tehtud tellimusi ei ole võimalik enne väljasaatmist tühistada. Kõik tellimused, mis on tehtud kassa kaudu, lähevad automaatselt käsitlemisele meie lattu ja need saadetakse välja vastavalt tarnetingimustele. Tagastamise õigus on loomulikult olemas, tutvu selleks meie tagastamise tingimustega.

Firma

Motley Denim Europe OÜ, 12356245, EE101578318.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted