Meeste suured teksad W40 – W70

Kui otsite meeste suuri teksapükse tavalistest kauplustest, võib kuluda omajagu aega, enne kui soovitu leiate. Paljud „vanakooli“ riidepoed pole pööranud tähelepanu kogukate meeste rõiva- ja teksavajadusele ja nõnda ei saagi te kliendina neilt riideid, mida väärite. Seepärast oleme Motley Denimis võtnud endale südameasjaks pakkuda teksapükse suurustes W40 – W70. Meilt leiate meeste teksasid suurtes suurustes ja mitmekesiste värvide ning mudelitega!

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused W/L
  • Sulge
Teksad ja Püksid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

eksad on alati moes

Meeste teksad kuuluavad meestemoe klassikasse. Tegemist on tõeliselt universiaalse riideesemega, mida armastavad igas vanuses ning mistahes stiiliga kandjad. Teksariie on universiaalne ning moeloojad armastavad sellega mängida. Tulemuseks on originaalsed meeste teksad. Meie valikus on suured meeste teksad, mida tavapoodidest on sageli raske leida.

Internetipood pakub head valikut

Müügil on suured teksad meestele erinevatelt tootjatelt. Näiteks on saadaval sellised menukad brändid nagu Kam Jeans ning Mish Mash Jeans. Neid stiilseid ning trendikaid teksasid kannavad paljud mehed üle maailma. Müügil on tooted erinevates suurtes suurustes - W40 - W54. Samuti on müügil erineva säärepikkusega mudelid - L36 ja L38 mitmetele vööümbermõõtudele. Sobiva numbri leiad kodulehelt, kasutades otsingus toodud filtreid. Veebipoest asjade ostmine on mugav ja lihtne. Ära jääb tüütu poodies käimine ning asjatu ajaraiskamine.

Hästiistuvad riided hea hinnaga

Suured suurused on sama moekad kui tavasuurused. Kasutusel on palju erinevaid huvitavaid detaile, mis muudavad iga teksapaari ainulaadseks. Lisaks on neil suurepärane omadus kandja kehakuju järgi sobituda ehk kuluda. Seega näevad need iga kandja seljas erimoodi välja. Motley Denimi valikus on moekad suured meeste teksad, mis on samas ka hea hinnaga. Siit leiate midagi nii sportlikumaks ajaveetmiseks kui pubisse minekuks. Suured teksad mehele on äärmiselt mugavad ning mitmekülgsed. Suured meeste teksapüksid on sageli riietumisstiili nurgakivi, millega on teisi tooteid nagu näiteks T-särke ja dressipluuse mugav sobitada.

Midagi igale maitsele

Läbi ajaloo on väga paljud subkultuurid end just teksamoega väljendanud. Hipid armastasid alt laienevaid jeanse ning punkarid tumedaid käristatud versioone. Tänapäeval on moes kõikvõimalikud variandid ning kindlasti leiate enda siit sobivad. Uued suured teksapüksid meestele võivad Teie enesetunnet hetkega muuta. Lohvakamad mudelid sobivad hästi vaba aja veetmiseks, samas näiteks tume teksariie ning sirge jalg aitab luua hea ja sihvaka üldmulje. Variante on väga erinevaid - tagasihoidlikumatest mudelitest kuni väga rikkalike töötluste ning lisanditega toodeteni.

Kauboidest tippjuhideni

Teksad on läbi teinud pööraselt menuka kujunemisloo. Traditsiooniliselt loetakse esimeseks teksapaariks Levi Strussi ja rätsep Jacob Davise 1870ndate aastate loomingut. See, mis algselt oli mõeldud töörõivana vesterni-kangelastele ja kaevuritele, on nüüd nii filmimaailma kuulsuste kui ka tippjuhtide lemmikese. See areng on toimunud järk-järgult. Igapäevamoodi jõudsid nad 1950ndatel ning seal on neil tänaseks väga kindel koht. Igal aastal tuuakse moelavadele üha uusi stiile ning immovaatilisi kangatöötlusi. Materjalid muutuvad järjest innovaatilisemaks, põnevamaks ning mugavamaks. Teksad on siin selleks, et jääda. Tegemist on tõeliselt hea investeeringuga riidekappi.

Hea valik suurtes suurustes pükse

Suuremate suuruste ostmine võib olla tõeline peavalu. Tavapoodide valik on sageli kasin ning igavavõitu. Meie e-poe valikus on aga suured püksid mehele, kes oskab hinnata stiili. Saadaval on suured meeste püksid erinevatelt kaubamärkidelt nagu näiteks Eto Jeans teksapüksid või Rockford Alberti spordipüksid. Meile on oluline, et valikus oleks kvaliteetsed tooted, mis samas rahakotti liigselt ei koorma.

Kvaliteet ja innovaatilisus

Suurtes suurustes meeste püksid arvestavad samuti stiili ning muudavad nende kandja hetkega nooruslikuks. Sageli kasutatakse erinevaid detaile nagu näiteks vööd, taskud, nööbid, mis muudavad üldmulje põnevaks. Tooted on kvaliteetsed ning samas mugavad. Motley Denim pakub suurtes suurustes pükse, mis on moekad, kuid samas hea hinnaga. Moeloojad armastavad värve ning seetõttu leiate siit lisaks klassikalisele mustale veel erinevates toonides esemeid. Militaarsõbradele võiks näiteks meeldida rohekad toonid.

Stiil ei küsi suurust

Suurtes suurustes püksid meestele võivad olla sama moekad kui tavasuurused. Valikus on nii tooted, millega sobib näiteks restorani või klubisse minna kui ka sellised, millega on hea vaba aega sportlikult veeta. Valikus on nii 2XL-8XL mudelid ning samuti püksid erineva vööümbermõõduga meestele. Kaubavalik uueneb pidavalt ning oleme alati avatud klientide tagasisidele. Vastavalt Teie soovidele saame oma tootevalikut veelgi paremini planeerida. Paljudel moekatel pükstel on mitmed pisidetailid, mis muudavad need eriliseks. Sageli kasutatakse erikujulisi ning huvitava paigutusega taskuid või erinevaid kinnitusi. Lisaks töödeldakse kangaid sageli nii, et tekivad huvitavad efektid. Sõltumata sellest, kas soovite kanda midagi tagasihoidlikumat või silmatorkavamat, kindlasti leiate endale sobiva. Esemete kombineerimisel on lihtne rusikareegel, et kui riietuse alaosa on tagasihoidlikum, siis kasub sinna juurde kanda ekrsamat ülaosa ja vastupidi.

E-pood pakub mugavust

Meie internetipoest on tooteid lihtne tellida. Huvi pakkuvad tooted leiate erinevate otsingufiltrite järgi. Peale seda, kui olete leidnud oma lemmikpüksid, saate sinna juurde leida ka kokkusobiva särgi või dressipluusi. Oleme Teile kauba valimise töö võimalikult lihtsaks teinud. Meie eelvalikus on juba moekad riided, mis on saadaval ka suurtes suurustes. Kindlasti leiate siit endale meelepärase.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted