Pikad Rihmad W40-W70/2XL-8XL

Meie tootevalikus on olemas pikad püksirihmad, mis ei jäta hätta ka väga kogukaid mehi. Õige pikkusega ja hästi istuv suures suuruses rihm annab riietusele viimase lihvi – umbes nagu rehvid autole. Motley Denimist leiate tõeliselt stiilseid ja kindlapeale piisavalt suuri (kuni 160 cm) rihmasid. Meie pakutavas valikus on nii kvaliteetseid nahast kui ka riidest püksirihmu mitmelt tuntud tootjalt.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Suurused W
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Suured rihmad meestele

Meie valikus on paljud suured rihmad, mis on trendikad ja soodsate hindadega. Tooted on valmistatud erinevatest materjalidest. Kasutatud on nii nahka, kunstnahka kui tekstiili. Esindatud on suurtes suurustes vööd sellistelt brändidelt nagu Duke ja Kam Jeans.

Hea rihm muudab väljanägemise terviklikuks

Rihm on ühteviisi nii praktiline ese kui ka moeaksessuaar. Lisades teksadele, pükstele või lühikestele pükstele pikad rihmad, muudate kogu väljanägemise läbimõelduks. Ning miks mitte kombineerida näiteks suure rihma värvi sokkide või polosärgi värvusega. Meie poe valikus on suurtes suurustes meeste rihmad trenditeadlikule mehele, kes oskab hinnata head kvaliteedi ja hinna suhet ning soovib moevooludega kaasas käia. Suur rihm võib olla vägagi moekas, eriti näitab seda julge pandladisain.

Lihtne tellida

Kui olete meie internetipoest leidnud endale sobiva teksapaari, saate siit ka kohe uue stiilse õiges suuruses rihma juurde osta. Seda ikka seetõttu, et hea riietumisstiiliga mees peaks alati pisidetaildele tähelepanu pöörama. Meie tootevalik on lai ja uueneb pidevalt. Kui te ei leia endale sobivat toodet, siis oleme alati huvitatud teie tagasisidest, mida saaksime arvesse võtta. Internetipoest on ostude sooritamine hea ja mugav ning võidate niiviisi endale rohkem vaba aega, et saaksite tegeleda oma lemmiktegevustega, mitte kaubanduskeskustes aja kulutamisega.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted