•  RIIDED 2XL-8XL
  •  TEKSAD W40-W70
  •  TASUTA TARNE (VAATA TINGIMUSI)*
  •  TASUTA TAGASTAMINE**

Pikad Rihmad W40-W70/2XL-8XL

Meilt leiate piisavalt pikki püksirihmi, mis ei jäta hätta ka väga kogukaid mehi. Rihm annab riietusele viimase lihvi – umbes nagu rehvid autole. Motley Denimist leiate tõeliselt stiilseid ja kindlapeale piisavalt pikki (kuni 160 cm) rihmu. Meie pakutavas valikus on nii kvaliteetseid nahast kui ka riidest püksirihmu mitmelt tuntud tootjalt.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
Brändid
Värvid
Suurused
Suurused W
Parimad pakkumised

Suured rihmad meestele

Meie valikus on paljud suured rihmad, mis on trendikad ja soodsate hindadega. Tooted on valmistatud erinevatest materjalidest. Kasutatud on näiteks nii nahka kui tekstiili. Esindatud on suurtes suurustes vööd sellistelt brändidelt nagu näiteks Duke ja Kam Jeans.

Hea rihm muudab väljanägemise terviklikuks

Rihm on ühteviisi nii praktiline ese kui ka moeaksessuaar. Lisades pükstele või lühikestele pükstele suured rihmad, muudate kogu väljanägemise läbimõelduks. Ning miks mitte kombineerida näiteks suure vöö värvi sokkide või polosärgi värvusega. Meie poe valikus on suurtes suurustes meeste rihmad trenditeadlikule mehele, kes oskab hinnata head kvaliteedi ja hinna suhet ning soovib moevooludega kaasas käia. Suur rihm võib olla vägagi moekas, eriti näitab seda julge pandladisain.

Lihtne tellida

Kui olete meie internetipoest leidnud endale sobiva teksapaari, saate siit ka kohe uue stiilse rihma juurde osta. Seda ikka seetõttu, et hea riietumisstiiliga mees peaks alati pisidetaildele tähelepanu pöörama. Meie tootevalik on lai ja uueneb pidevalt. Kui te ei leia endale sobivat toodet, siis oleme alati huvitatud teie tagasisidest, mida saaksime arvesse võtta. Internetipoest on ostude sooritamine hea ja mugav ning võidate niiviisi endale rohkem vaba aega, et saaksite tegeleda oma lemmiktegevustega, mitte kaubanduskeskustes aja kulutamisega.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted