Meeste suured kapuutsiga jakid suurustes 2XL – 14XL

Kapuutsiga pusasid võib kanda kogu aasta: olgu jahedatel suveõhtutel või talvel paksema jope all lisasooja tagamiseks. Meeste suuri kapuutsiga jakke leiate meilt Motley Denimist, lausa suuruseni 8XL. Suur kapuutsjakk on lahe ja universaalne rõivaese.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Sviitrid ja Dressipluusid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Suurtes suurustes dressipluusid

Motley Denimi poes on müügil suured dressipluusid, mis on ühteviisi nii trendikad kui hea hinnaga. Meie poest leiavad endale dressipluusi ka mehed, kes tavasuurusid ei kanna ning sageli poodidest endale meelepäraseid tooteid ei leia. Suur dressipluus on nii mugav, et paljud mehed armastavad seda kanda aastaringselt.

Mood koos mugavusega

Suures suuruses dressipluus võib samuti olla trendikas. Paljudel moekatel toodetel on lisakaunistused, mis annavad juurde originaalsust. Sageli kasutatakse suuri kirjasid või erilisi lukke ja kinnitusi, mis esmele tähelepanu tõmbavad. Suurtes suurustes meeste dressipluus on paljude tuntud kaubamärkide toodangus. Näiteks Ametican Boy, Rockford ja mitmed teised. Neid brände kannavad paljud mehed üle kogu maailma. Värvitoone on palju erinevaid ning kindlasti leiate sealt endale meelepärase. Kindlasti soovime ka oma klientide soove kuulata ning oleme alati huvitatud meie klientide tagasisidest. Nii saame oma tootevalikut kõige paremini täiendada.

Internetist tellimine imelihtne

E-pood on väga hea võimalus erinevate riiete ostmiseks. Suur dressipluus pole ainus, mis meie kaubavalikus on. Siit leiate kõik vajaliku kogu oma riidekapi täiendamiseks. Olgu selleks siis näiteks mõni T-särk või paar teksapükse. Erinevaid värve ning mudeleid on ekraanil ja hea ja lihtne kokku sobitada ning saate mugavalt otsida ka just enda suurust. Lisaks on väga lihtne kuulata ka partneri või sõprade arvamust. Saatke neile lihtsalt link ja küsige nende arvamust! Kaupa saate valida just sellel ajal, mis teile sobib. Olgu selleks päev või öö.

Midagi atraktiivset

Suured dressipluusid on äärmiselt mitmekülgsed. Need sobivad ülihästi vaba aja veetmiseks ning sportimiseks. Seega pole ka imestada, et legendaarne kapuutsiga dressikas loodi juba 1939ndatel. Nagu ka teksapüksid, oli tegemist eelkõige töörõivaga, kuid peagi jõudsid need linnatänavatele ning moelavadele. Seda eelkõige tänu 1970ndate New Yorgi hip-hop kultuurile. Täna ei kujuta me oma riidekappi ilma selleta ettegi. Kuulsaks kandjaks oli näiteks Sylvester Stallonne filmis “Rocky Balboa”, kuid ka näiteks Facebooki juht Mark Zuckerberg, kes kandis dressipluusi ka siis, kui teatas, et firma läheb aktsiaturule. Selline vaba riietus sellisel üritusel oli paljudele investoritele üllatuseks. Ilmselgelt on see enesekindlate valik.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted