Sviitrid ja Dressipluusid - 5XL

Siit kategooriast leiad kõik 5XL-suuruses sviitrid ja dressipluusid. Saadaval on rohkesti erinevaid moekaid mudeleid. Tänu sellele leiad meilt endalegi rõivaeseme mis tahes puhuks. Kas otsid midagi efektsemat tööle minnes selga panemiseks? Ehk sobiks kena D555-kollektsiooni ühevärviline sviiter või siis midagi Mish Mashilt? Kui aga otsid midagi pisut lahedamat, igapäevakäimisteks sobivat, tasub tutvuda kaubamärkide Split Star ja Rockford pilkupüüdvate dressipluusidega. Meilt leiad kõike! Meie eesmärgiks on pakkuda suuremaid rõivaid vajavatele klientidele vaheldusrikast ja trendikat valikut kenasid ja mugavaid riideid, mida tavalistest kauplustest üldjuhul ei leia. Iga mees peab tahtmise korral saama riietuda šikilt ja moekalt.

Loe veel
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Sviitrid ja Dressipluusid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge

5XL dressipluus uue hooaja stiiliga

Need mugavad ja mõnusad riided on muutunud käesoleva aastatuhande moe võrdkujuks. Erinevad mudelid, trükistiilid ja mustrid on 5XL dressipluuside juures müügiks saadaval meie e-poes. Sa ei eksi ära, kuna meil on erinevad kategooriad ning filtrite abil oma eelistuste määramise kaudu leiad täpselt selle, mida konkreetsel hetkel vajad. Värskenda oma kollektsiooni uue XXXXXL dressipluusiga Motley Denim e-kauplusest.

5XL sviiter sinu garderoobi jaoks

Kvaliteetne ja hästi istuv sviiter on üks paremini sobivamaid rõivaid, mida mees saab kanda. Meie juurest leiad sviitri, mis on ühtlasi nii sooje kui ka stiilne. Meie alamkategooriate kaudu näed kõiki meeste 5XL sviitrite stiile ja mustreid, mida saad tellida. Täpsusta eelistatud stiil, värv ja kaubamärk filtrite abil, et leida kõik parimad variandid.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted