Joped, suured suurused: 2XL – 12XL

Suuri softshell jm jopesid suurtele meestele leiate meie rikkalikust ja šikist kaubavalikust. Hea jopp – olgu see siis suur teksajope, nahkjope, talvejope või miski muu – istub hästi ja näeb hea välja. Motley Denimist leiate moodsaid suuri teksajopesid ja palju muudki kuni suuruseni 8XL.

Loe veel
Populaarseimad
Sorteeri
  • Sulge
Suurused 2XL-14XL
  • Sulge
Jakid
  • Sulge
Brändid
  • Sulge
Värvid
  • Sulge
Parimad pakkumised

Jakid suurtes suurustes

Meie internetipoes Motley Denim on müügil suurtes suurustes meeste joped ja suured meeste jakid igaks hooajaks. Siit leiate palju heade hindadega tooteid, olgu selleks siis näiteks suures suuruses jakk mehele, suurtes suurustes meeste jope, vest või spordijope. Meie klientide seas on kõrgelt hinnatud ka valikus olevad teksajakid. Rõivanumbrite valik on rikkalik ning endale sobiva toote leiate mugavalt otsingufiltreid kasutades.

Näita oma stiili

Suured joped meestele ja suured meeste jakid on üks parimaid investeeringuid teie riidekapis. Kindlasti paistate tänavapildis silma oma noorusliku väljanägemisega, kui kannate meie poolt soovitatud kaubamärke. Kõik need tootjad pakuvad kvaliteetseid esemeid heade hindadega. Moeloojad teavad, et mehed hindavad mugavust, kuid sooviavad samas stiilsed välja näha. Suur meeste jope on sageli muudetud huvitavaks tänu mitmetele detailidele. Näiteks kasutatakse erinevaid kinnitusi ning taskuid. Lisaks kasutatakse erinevaid materjale ja värve ning kombineeritakse neid omavahel. Populaarsed on näiteks erinevat värvi kehaosa ja käistega mudelid.

Midagi igaks elujuhtumiks

Suurte üleriiete valimisel on kõige olulisem mõelda, millal neid kanda soovite. Kas otsite midagi vaba aja veetmiseks või midagi mitmekülgsemat, mida saate ka näiteks kontorisse tööle minnes kanda? Meie suures suuruses ülerõivad arvestavad kõigi aktiivse elustiiliga meeste soovidega. Meie kauba hulgas on näiteks suur jakk, mille õhukese voodri tõttu on seda hea suvel kanda või siis hulganisti voodriga mudeleid, mis meie ilmaoludega arvestavad. Motley Denimi suurtes suurustes üleriided pärinevad erinevatelt kaubamärkidelt nagu näiteks Split Star, Kam Jeans ja teised. Endale sobiva toote ja suuruse leiate internetipoe otsingu võimalusi kasutades. Neid kaubamärke kannavad mehed üle maailma.

E-pood teeb elu lihtsamaks

Meie internetipoest leiate ka teisi nooruslikke rõivaid, mida on hea omavahel kokku sobitada. Näiteks pakume hästiistuvaid teksapükse ning mõnusaid dressipluuse. Otsude sooritamine on mugav ning saate ostlemisega tegelda just siis, kui teie seda soovite. Täiendame oma kaubavalikut regulaarselt ning jälgime alati, et saadaval oleksid suurepäraste hindadega tooted. Kuulame väga hea meelega oma klientide tagasisidet ning täiendame kaubavalikut regulaarselt.

Toode on lisatud ostukorvi

KassasseJätka ostlemist
Tooted