Riided 2XL-8XL Teksad W40-W70 Suur valik Tasuta tagastamine**

Tagastamise ja Vahetusetingimused

Tagastusõigus - TASUTA TAGASTAMINE**

Täpsed tagastamise ja vahetamise tingimused on kirjas allpool.

Motley Denim pakub 14-päevast tagastusõigust. See tähendab, et sul on õigus tühistada kas kogu tellimus või osa sellest 14 päeva jooksul tellimuse vastuvõtmisest. Selleks saada tagastatavad tooted postiga tagasi 14 päeva jooksul. Kui soovid mõnel erilisel põhjusel laiendatud tagastusõigust, võta enne tellimuse esitamist ühendust meie klienditeenindusega.

Tagastame raha vaid toodete puhul, mis on kasutamata ja sellises seisukorras, et me saame neid müüa uuesti ja mis tagastatakse täiskomplektina koos etikettide ning markeeringutega. Kui tagastatud toode on sellises seisukorras, et seda ei saa müüa kui uut toodet, või kui see pole komplektne, on Motley Denimil õigus nõuda väärtuse vähenemise eest kompensatsiooni. Tagastamise ajal vastutab toodete eest klient.

Kui tagastad kogu tellimuse, maksame tagasi täieliku tellimishinna ning saatekulud ja -lõivud kohe, kui oleme saanud kõik tooted ja tagasimakse tegemiseks vajalikud andmed.

Vahetamine

Superlihtne!

  1. Aseta ostukorvi tooted, mida soovid vahetada.
  2. Liigu kassasse ja maksa uute toodete eest. Saadame sulle uued tooted samal päeval või hiljemalt järgmisel päeval!
  3. Tagasta riided, mida sa ei soovi, vt Tagastamine.

Tagastamine

Superlihtne!

  1. Märgi tagastusvormile tooted, mida tagastad.
  2. Paki tooted nii, et need transportimisel kahjustada ei saa, ja lisa täidetud tagastusvorm.
  3. Tagastamiseks kasuta Omniva automaati. Ava uks seda koodi kasutades, mis saadeti sulle SMSiga paki saabumisel. Aseta pakk kappi, sulge uks ja Omniva toimetab paki meieni. Tellimused, mis on kohale toimetatud kulleriga või postkontorisse, tuleb tagastada läbi postkontori. Tagastusaadressi leiad saatelehelt, mis on Su tellimusega kaasas.
  4. Tagastame raha samal päeval, kui pakk meieni jõuab. Tagastamise viis sõltub sellest, kuidas makse sooritati:
  1. Pangalink: tagastame raha pangakontole, mida maksmiseks kasutasid.
  2. Krediit-/deebetkaart: tagastame raha kaardile, mida maksmiseks kasutasid.
  3. Lunamaks: kui me oleme teie tagastuse kätte saanud, siis võetakse teiega ühendust ja täpsustatakse pangakonto, kuhu raha kanda.

Palun pööra tähelepanu sellele, et tegelikult me ei tegele toodete vahetamisega. Sa ei saa tagastada toodet ja vahetada seda millegi muu vastu. Kõikide toodete eest, mis meile yagastatakse, kanname me raha tagasi vastavalt tagastustingimustele. Kui Sa soovid tagastatud toodet millegi muu (sh ka teise suuruse) vastu vahetada, siis tuleb teha uus tellimus. Tagastatud toote tellimus ja uue toote tellimus ei ole omavahel seotud ja tellitud toode müüakse Sulle selle hinnaga, mis kehtib konkreetse tellimuse tegemise hetkel. Ka kohaletoimetamise tingimused, tagastamise ja vahetustingimused kehtivad igale tellimusele eraldi.

*Arvesta sellega, et tasuta tagastusõigus ei kehti kõikides olukordades ning et tagastamise eest võetakse tasu vastavalt järgmisele tabelile:

Tagastamise postikulu 3,99 € kehtib, kui tagastatakse kampaania- ja soodushinnaga tooted.

Tagastamise postikulu + teenustasu 29,99 € kehtib, kui Motley Denimile tagastatakse tellimus, mille vastuvõtmisest on keeldutud või ei ole teavitatud.

Kui teie tagastus jõuab meieni nii, et see ei vasta enam 14-päevase tagastusõiguse tingimustele, siis Motley Denimil on õigus otsustada iga sellise tagastuse puhul eraldi, kuidas edasi käituda.

Kui te olete ära kaotanud tagastusvormi, siis me saame saata teile tagastusvormi koopia e-posti teel. Me ei saada tagastusvormi tavalise postiga. Me ei saada tagastusvormi nendele tellimustele, mis ei vasta enam 14-päevase tagastusõiguse tingimustele.