Riided 2XL-8XL Teksad W40-W70 Postikulu ainult 2,99€ Tasuta tagastamine*

Tagastamise ja Vahetusetingimused

Tagastusõigus

Jõulukinkide ostmine Motley Denimist on muretu! Novembris ja detsembris Motley Denimist ostetud jõulukingitustel on pikendatud tagastusaeg kuni 6. jaanuarini 2018!

Täpsed tagastamise ja vahetamise tingimused on kirjas allpool.

Motley Denim pakub 14-päevast tagastusõigust. See tähendab, et sul on õigus tühistada kas kogu tellimus või osa sellest 14 päeva jooksul tellimuse vastuvõtmisest. Selleks saada tagastatavad tooted postiga tagasi 14 päeva jooksul. Kui soovid mõnel erilisel põhjusel laiendatud tagastusõigust, võta enne tellimuse esitamist ühendust meie klienditeenindusega.

Tagastame raha vaid toodete puhul, mis on kasutamata ja sellises seisukorras, et me saame neid müüa uuesti ja mis tagastatakse täiskomplektina koos etikettide ning markeeringutega. Kui tagastatud toode on sellises seisukorras, et seda ei saa müüa kui uut toodet, või kui see pole komplektne, on Motley Denimil õigus nõuda väärtuse vähenemise eest kompensatsiooni. Tagastamise ajal vastutab toodete eest klient.

Kui tagastad kogu tellimuse, maksame tagasi täieliku tellimishinna ning saatekulud ja -lõivud (välja arvatud tagastuse saatekulud) kohe, kui oleme saanud kõik tooted ja tagasimakse tegemiseks vajalikud andmed.

Vahetamine

Superlihtne!

  1. Aseta ostukorvi tooted, mida soovid vahetada.
  2. Liigu kassasse ja maksa uute toodete eest. Saadame sulle uued tooted samal päeval või hiljemalt järgmisel päeval!
  3. Tagasta riided, mida sa ei soovi, vt Tagastamine.

Tagastamine

Superlihtne!

  1. Märgi tagastusvormile tooted, mida tagastad.
  2. Paki tooted nii, et need transportimisel kahjustada ei saa, ja lisa täidetud tagastusvorm.
  3. Tagastamiseks kasuta Omniva automaati. Ava uks seda koodi kasutades, mis saadeti sulle SMSiga paki saabumisel. Aseta pakk kappi, sulge uks ja Omniva toimetab paki meieni. Tellimused, mis on kohale toimetatud kulleriga või postkontorisse, tuleb tagastada läbi postkontori. Tagastusaadressi leiad saatelehelt, mis on Su tellimusega kaasas.
  4. Tagastame raha samal päeval, kui pakk meieni jõuab. Tagastamise viis sõltub sellest, kuidas makse sooritati:
  1. Pangalink: tagastame raha pangakontole, mida maksmiseks kasutasid.
  2. Krediit-/deebetkaart: tagastame raha kaardile, mida maksmiseks kasutasid.
  3. Lunamaks: kui me oleme teie tagastuse kätte saanud, siis võetakse teiega ühendust ja täpsustatakse pangakonto, kuhu raha kanda.

Palun pööra tähelepanu sellele, et tegelikult me ei tegele toodete vahetamisega. Sa ei saa tagastada toodet ja vahetada seda millegi muu vastu. Kõikide toodete eest, mis meile yagastatakse, kanname me raha tagasi vastavalt tagastustingimustele. Kui Sa soovid tagastatud toodet millegi muu (sh ka teise suuruse) vastu vahetada, siis tuleb teha uus tellimus. Tagastatud toote tellimus ja uue toote tellimus ei ole omavahel seotud ja tellitud toode müüakse Sulle selle hinnaga, mis kehtib konkreetse tellimuse tegemise hetkel. Ka kohaletoimetamise tingimused, tagastamise ja vahetustingimused kehtivad igale tellimusele eraldi.

*Arvesta sellega, et tasuta tagastusõigus ei kehti kõikides olukordades ning et tagastamise eest võetakse tasu vastavalt järgmisele tabelile:

Tagastamise postikulu 2,99 € kehtib, kui:

1) tagastatakse kõik tellimuse tooted.
2) tagastatakse kampaania- ja soodushinnaga tooted.
3) tellimus, mis ei täida 14-päevase tagastamisõiguse nõuet (tagasisaatmine on hilinenud).

Tagastamise postikulu + teenustasu 29,99 € kehtib, kui:

1) Motley Denimile tagastatakse tellimus, mille vastuvõtmisest on keeldutud või ei ole teavitatud.

Juhul, kui tagastamise puhul on täidetud kaks või rohkem ülalkirjeldatud tingimustest, võetakse suurim tagastusmaks, kuid mitte kunagi kaht tagastusmaksu.

Tagastus, mida ei puuduta ükski ülaltoodud punktidest, on tasuta.

Neid tagastusi, mis jõuavad meieni hiljem kui 60 päeva pärast alates tellimuse esitamise kuupäevast, tagastajale/ostjale ei hüvitata ega saadeta tagastajale/ostjale tagasi; samuti ei võta me sellisel juhul tagastaja/ostjaga eraldi ühendust, et kinnitada tagastuse meie lattu jõudmist.