Riided 2XL-8XL Teksad W40-W70 Suur valik Tasuta tagastamine**

Meeste suured teksad W40 – W70

Kui otsite meeste suuri teksapükse tavalistest kauplustest, võib kuluda omajagu aega, enne kui soovitu leiate. Paljud „vanakooli“ riidepoed pole pööranud tähelepanu kogukate meeste rõiva- ja teksavajadusele ja nõnda ei saagi te kliendina neilt riideid, mida väärite. Seepärast oleme Motley Denimis võtnud endale südameasjaks pakkuda teksapükse suurustes W40 – W70. Meilt leiate meeste teksasid suurtes suurustes ja mitmekesiste värvide ning mudelitega!

Suurused
Brändid
Värvid
Näita
Sorteeri
Mish Mash Vasco Mid
109,99 €
Kam Jeans Ramires Dark
Al. 69,99 €
Kam Jeans Sergio
69,99 €
Forge  HARRY Mid Used
Al. 49,99 €
Mish Mash Roam Ink
129,99 €
Mish Mash Roam Mid
129,99 €
ETO Jeans EM547
99,99 €

Teksad on alati moes

Meeste teksad kuuluavad meestemoe klassikasse. Tegemist on tõeliselt universiaalse riideesemega, mida armastavad igas vanuses ning mistahes stiiliga kandjad. Teksariie on universiaalne ning moeloojad armastavad sellega mängida. Tulemuseks on originaalsed meeste teksad. Meie valikus on suured meeste teksad, mida tavapoodidest on sageli raske leida.

Internetipood pakub head valikut

Müügil on suured teksad meestele erinevatelt tootjatelt. Näiteks on saadaval sellised menukad brändid nagu Kam Jeans ning Mish Mash Jeans. Neid stiilseid ning trendikaid teksasid kannavad paljud mehed üle maailma. Müügil on tooted erinevates suurtes suurustes - W40 - W54. Samuti on müügil erineva säärepikkusega mudelid - L36 ja L38 mitmetele vööümbermõõtudele. Sobiva numbri leiad kodulehelt, kasutades otsingus toodud filtreid. Veebipoest asjade ostmine on mugav ja lihtne. Ära jääb tüütu poodies käimine ning asjatu ajaraiskamine.

Hästiistuvad riided hea hinnaga

Suured suurused on sama moekad kui tavasuurused. Kasutusel on palju erinevaid huvitavaid detaile, mis muudavad iga teksapaari ainulaadseks. Lisaks on neil suurepärane omadus kandja kehakuju järgi sobituda ehk kuluda. Seega näevad need iga kandja seljas erimoodi välja. Motley Denimi valikus on moekad suured meeste teksad, mis on samas ka hea hinnaga. Siit leiate midagi nii sportlikumaks ajaveetmiseks kui pubisse minekuks. Suured teksad mehele on äärmiselt mugavad ning mitmekülgsed. Suured meeste teksapüksid on sageli riietumisstiili nurgakivi, millega on teisi tooteid nagu näiteks T-särke ja dressipluuse mugav sobitada.

Midagi igale maitsele

Läbi ajaloo on väga paljud subkultuurid end just teksamoega väljendanud. Hipid armastasid alt laienevaid jeanse ning punkarid tumedaid käristatud versioone. Tänapäeval on moes kõikvõimalikud variandid ning kindlasti leiate enda siit sobivad. Uued suured teksapüksid meestele võivad Teie enesetunnet hetkega muuta. Lohvakamad mudelid sobivad hästi vaba aja veetmiseks, samas näiteks tume teksariie ning sirge jalg aitab luua hea ja sihvaka üldmulje. Variante on väga erinevaid - tagasihoidlikumatest mudelitest kuni väga rikkalike töötluste ning lisanditega toodeteni.

Kauboidest tippjuhideni

Teksad on läbi teinud pööraselt menuka kujunemisloo. Traditsiooniliselt loetakse esimeseks teksapaariks Levi Strussi ja rätsep Jacob Davise 1870ndate aastate loomingut. See, mis algselt oli mõeldud töörõivana vesterni-kangelastele ja kaevuritele, on nüüd nii filmimaailma kuulsuste kui ka tippjuhtide lemmikese. See areng on toimunud järk-järgult. Igapäevamoodi jõudsid nad 1950ndatel ning seal on neil tänaseks väga kindel koht. Igal aastal tuuakse moelavadele üha uusi stiile ning immovaatilisi kangatöötlusi. Materjalid muutuvad järjest innovaatilisemaks, põnevamaks ning mugavamaks. Teksad on siin selleks, et jääda. Tegemist on tõeliselt hea investeeringuga riidekappi.