Riided 2XL-8XL Teksad W40-W70 Suur valik Tasuta tagastamine**

Suured püksid W40 – W70

Kui vajate suurtele meestele passivaid pükse, valmistab pakutav valik tavaliselt suure pettumuse. Suures suuruses püksid on pahatihti ausalt öeldes lihtsakoelised ja igavad. Motley Denimis soovime aga tuua elegantsed väiksemaid mõõte arvestavad püksid ka suurt kasvu meesteni. Meie poe püksid, mida on saada suurustes W40–W70, peaksid olema – ja ka on – sama šikid kui tavamõõtu tarbijatele mõeldud rõivad.

Suurused
Brändid
Värvid
Näita
Sorteeri

Hea valik suurtes suurustes pükse

Suuremate suuruste ostmine võib olla tõeline peavalu. Tavapoodide valik on sageli kasin ning igavavõitu. Meie e-poe valikus on aga suured püksid mehele, kes oskab hinnata stiili. Saadaval on suured meeste püksid erinevatelt kaubamärkidelt nagu näiteks Eto Jeans teksapüksid või Rockford Alberti spordipüksid. Meile on oluline, et valikus oleks kvaliteetsed tooted, mis samas rahakotti liigselt ei koorma.

Kvaliteet ja innovaatilisus

Suurtes suurustes meeste püksid arvestavad samuti stiili ning muudavad nende kandja hetkega nooruslikuks. Sageli kasutatakse erinevaid detaile nagu näiteks vööd, taskud, nööbid, mis muudavad üldmulje põnevaks. Tooted on kvaliteetsed ning samas mugavad. Motley Denim pakub suurtes suurustes pükse, mis on moekad, kuid samas hea hinnaga. Moeloojad armastavad värve ning seetõttu leiate siit lisaks klassikalisele mustale veel erinevates toonides esemeid. Militaarsõbradele võiks näiteks meeldida rohekad toonid.

Stiil ei küsi suurust

Suurtes suurustes püksid meestele võivad olla sama moekad kui tavasuurused. Valikus on nii tooted, millega sobib näiteks restorani või klubisse minna kui ka sellised, millega on hea vaba aega sportlikult veeta. Valikus on nii 2XL-8XL mudelid ning samuti püksid erineva vööümbermõõduga meestele. Kaubavalik uueneb pidavalt ning oleme alati avatud klientide tagasisidele. Vastavalt Teie soovidele saame oma tootevalikut veelgi paremini planeerida. Paljudel moekatel pükstel on mitmed pisidetailid, mis muudavad need eriliseks. Sageli kasutatakse erikujulisi ning huvitava paigutusega taskuid või erinevaid kinnitusi. Lisaks töödeldakse kangaid sageli nii, et tekivad huvitavad efektid. Sõltumata sellest, kas soovite kanda midagi tagasihoidlikumat või silmatorkavamat, kindlasti leiate endale sobiva. Esemete kombineerimisel on lihtne rusikareegel, et kui riietuse alaosa on tagasihoidlikum, siis kasub sinna juurde kanda ekrsamat ülaosa ja vastupidi.

E-pood pakub mugavust

Meie internetipoest on tooteid lihtne tellida. Huvi pakkuvad tooted leiate erinevate otsingufiltrite järgi. Peale seda, kui olete leidnud oma lemmikpüksid, saate sinna juurde leida ka kokkusobiva särgi või dressipluusi. Oleme Teile kauba valimise töö võimalikult lihtsaks teinud. Meie eelvalikus on juba moekad riided, mis on saadaval ka suurtes suurustes. Kindlasti leiate siit endale meelepärase.